پنج‌شنبه , اکتبر 5 2023
خانه / اخبار ( News ) / روتر جدید شیائومی معرفی شد

روتر جدید شیائومی معرفی شد

روتر جدید شیائومی معرفی شد

روتر جدید شیائومی معرفی شد
روتر جدید شیائومی معرفی شد

مشخصات سخت‌افزاری Xiaomi 10 Gigabit Router شامل سه کانال وایرلس متفاوت در باندهای ۲/۴ و ۵/۲ و ۵/۸ گیگاهرتزی است. کانال ۲/۴ گیگاهرتزی در حالت ایدئال می‌تواند به حداکثر سرعت ۱۳۷۶.۴ مگابیت‌برثانیه دست یابد. کانال‌های ۵/۲ و ۵/۸ گیگاهرتزی نیز توانایی فراهم‌سازی سرعت ۲۸۸۲.۴ و ۵۷۶۴.۸ مگابیت‌برثانیه را دارند.

روتر جدید از تراشه‌ی چهارهسته‌ای A73 کوالکام با سرعت کلاک ۲/۲ گیگاهرتز بهره می‌برد. همچنین، شیائومی برای راحت‌کردن خیال کاربران حرفه‌ای، روتر را به فناوری خنک‌کننده‌ی فعال داخلی مجهز کرده است که از افت عملکرد و آسیب‌دیدن آن در دمای زیاد جلوگیری می‌کند.

Xiaomi 10 Gigabit Router
Xiaomi 10 Gigabit Router

این روتر از آنتن بیرونی و داخلی پشتیبانی می کند. افزون بر این، این روتر جدید از 9 LED استفاده می کند که برای نمایش وضعیت دستگاه و اینترنت استفاده می شود.

شیائومی روتر خود را به ۴ درگاه WAN/LAN اداپتیو مجهز کرده است که امکان سوییچ خودکار ۱۰ و ۱۰۰ و ۱۰۰۰ و ۲۵۰۰ مگابیتی را دارند. همچنین، یک درگاه WAN/LAN با قابلیت سوییچ خودکار بین ۱۰، ۱۰۰، ۱۰۰۰، ۲۵۰۰، ۵۰۰۰ و ۱۰۰۰۰ مگابیت‌برثانیه و یک درگاه SFP+Network با امکان سوییچ بین ۱۰۰۰ و ۲۵۰۰ و ۱۰۰۰۰ مگابیت و یک درگاه USB 3.0 برای آن در نظر گرفته شده است.

Xiaomi 10 Gigabit Router
Xiaomi 10 Gigabit Router

به‌گفته‌ی شیائومی، این روتر به‌زودی با قیمت حدودی ۲۴۴ دلار روانه‌ی بازار چین می‌شود و اطلاعاتی از زمان عرضه‌ی جهانی دستگاه مذکور دردسترس نیست.

 

 

 

 

TITREROOZ.IR

 

LINKEDLN.COM  /  VIRGOOL.IO  /  TITREROOZ.BLOG.IR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *