شنبه , سپتامبر 23 2023
خانه / اخبار ( News ) / سریع‌ترین مانیتور جهان با نرخ نوسازی ۵۰۰ هرتز

سریع‌ترین مانیتور جهان با نرخ نوسازی ۵۰۰ هرتز

سریع‌ترین مانیتور جهان با نرخ نوسازی ۵۰۰ هرتز

سریع‌ترین مانیتور جهان با نرخ نوسازی ۵۰۰ هرتز
سریع‌ترین مانیتور جهان با نرخ نوسازی ۵۰۰ هرتز

دل در رویداد CES 2023 مانیتور AW2524H را معرفی کرد. این محصول با نرخ نوسازی تا ۵۰۰ هرتزی خود لقب سریع‌ترین مانیتور گیمینگ را به خود اختصاص داده است.

Alienware سریع ترین مانیتور گیمینگ جهان را معرفی کرد که به جز این موضوع ویژگی های جالب دیگر هم دارد که به آنها هم می پردازیم. شرکت دل پنلی ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ پیکسلی با نرخ نوسازی ۵۰۰ هرتز را ارائه می‌دهد. مانیتور جدید الین‌ور زمان پاسخ‌دهی ۰٫۵ میلی‌ثانیه دارد و از فناوری Nvidia G-SYNC پشتیبانی می‌کند.

Alienware ادعا می کند که مانیتور جدیدش 99 درصد از فضای رنگی RBG را پوشش می دهد و از استاندارد VESA DisplayHDR 400 بهره می‌برد. همان‌طورکه می‌دانید، مانیتور گیمینگ بدون RGB طرفدار زیادی ندارد؛ به‌همین‌دلیل، در AW2524H لوگو پشت دستگاه و عدد موجود در آن به‌علاو‌ه‌ی دکمه‌ی پاور از RGB بهره می‌برند. یکی دیگر از ویژگی های جالب، پایه‌ی هدست کشویی در سمت چپ قاب است.

AW2524H
AW2524H

 

نرخ نوسازی ۵۰۰ هرتزی تبلیغ‌شده فقط با اورکلاک‌کردن ازطریق اتصال DisplayPort دست‌یافتنی است؛ در‌غیر‌این‌صورت، مانیتور روی ۴۸۰ هرتز محدود می‌شود. درضمن، هنگامی‌که از طریق HDMI متصل می‌شود، نرخ نوسازی به ۲۴۰ هرتز کاهش می‌یابد.

مانیتور AW2524H دو درگاه HDMI 2.1، یک درگاه DisplayPort 1.4، چهار درگاه USB-A 3.2، یک درگاه USB-B 3.2 و جک صوتی ۳٫۵ ‌میلی‌متری دارد.

 

 

 

 

TITREROOZ.IR

 

LINKEDLN.COM  /  VIRGOOL.IO  /  TITREROOZ.BLOG.IR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *