شنبه , سپتامبر 23 2023
خانه / اخبار ( News ) / شرکت اپل iOS 16.1 و iPadOS 16.1 را منتشر کرد

شرکت اپل iOS 16.1 و iPadOS 16.1 را منتشر کرد

شرکت اپل iOS 16.1 و iPadOS 16.1 را منتشر کرد

شرکت اپل iOS 16.1 و iPadOS 16.1 را منتشر کرد
شرکت اپل iOS 16.1 و iPadOS 16.1 را منتشر کرد

 

اپل سیستم عامل IOS 16.1 و ipadOS 16.1 را برای آیفون و آیپد منتشر کرد. انتشار ipadOS16.1 نشان می دهد که تبلت های اپل مثل آیفون به قابلیت های جدید آی مسیج ( نظیر و حذف پیام ) مجهز شده است.

سرانجام ابزار مولتی تسکینگ Stage Manager را نیز دریافت کرد. این ابزار در نسخه بتا باگ های زیادی داشته. کارشناسان گفته اند اپل در ماه های اخیر توانسته است بسیاری از باگ های Stage Manager را بر طرف کند ولی این ابزار هنوز کامل نیست.

به گزارش ورج، نسخه جدید iOS یعنی 16.1 دسترسی به نوتیفیکیشن های بخش Live Activities را برای توسعه دهندگان امکان پذیر می کند. این ابزار با هدفی طراحی شده که بتوانید طلاعات مختلف را به‌صورت آنی ازطریق صفحه‌ی قفل گوشی رهگیری کنید. در آیفون 14 پرو و آیفون 14 پرو مکس که به داینامیک آیلند مجهزند، Live Activities در بخش بالایی نمایشگر نیز نشان داده می‌شود.

به‌لطف iOS جدید می‌توان بدون نیاز به اپل واچ و صرفاً ازطریق آیفون سرویس فیتنس پلاس را اجرا کرد. این تغییر جدید باعث می‌شود که سرویس اشتراکی فیتنس پلاس برای تعداد بسیار بیشتری از کاربران دردسترس باشد و از آن استفاده کنند.

نسخه‌ی جدید iOS برای همان دستگاه‌هایی منتشر می‌شود که iOS 16 را دریافت کرده بودند ( آیفون ۸ و گوشی‌های جدیدتر ). همچنین، iPadOS 16.1 برای تمامی مدل‌های آیپد پرو، آیپد ایر نسل سوم و جدیدتر، آیپد 5 و جدیدتر و آیپد مینی 5 و جدیدتر دردسترس است.

 

 

TITREROOZ.IR

 

LINKEDLN.COM  /  VIRGOOL.IO TITREROOZ.BLOG.IR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *