پنج‌شنبه , اکتبر 5 2023
خانه / بازی ( Game ) / اخبار ( News ) / ویژگی جالب و جدید استیم

ویژگی جالب و جدید استیم

ویژگی جالب و جدید استیم

ویژگی جالب و جدید استیم
ویژگی جالب و جدید استیم

ولو ( valve ) ویژگی جدیدی به اسم استیم ری پلی ( steam replay ) ارائه کرده که به شما اجازه می دهد که در آخر سال خودتان زمان بازی و بازی هایی که انجام دادید را بررسی کنید.

ویژگی steam replay نه تنها به شما اجازه می‌دهد که تمامی بازی‌هایی که در سال گذشته تجربه کرده‌اید را مشاهده کنید، بلکه زمان و نحوه بازی شما را نیز مشخص می‌کند. البته ولو اولین کمپانی در صنعت گیم نیست که از این ویژگی استفاده می کند، سونی و نینتندو نیز در سال گذشته نسخه خود از این ویژگی را در اختیار کاربران خود قرار داده بودند.

steam replay
steam replay

steam replay این اجازه را می دهد که گیمر بتواند بازی هایی که در سال گذشته انجام داده و تعداد تروفی ها و زمان بازی کردن آن بازی را ببیند. Steam Replay یک سری آمار شخصی‌سازی نیز دارد و با استفاده از آن حتی میزان استفاده از کنترلر توسط بازیکن نیز مشخص می‌شود.

steam deck نیز برای valve از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و به همین دلیل میزان استفاده از این دستگاه نیز با steam replay قابل مشاهده است. شما همچنین می‌توانید آماری که از استیم ری‌پلی به دست می‌آورید را با دوستان خود در Steam یا دیگر پلتفرم‌ها به اشتراک قرار دهید.

 

 

 

 

 

TITREROOZ.IR

 

LINKEDLN.COM  /  VIRGOOL.IO  TITREROOZ.BLOG.IR

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *